Mała łazienka – modna, ciepła, funkcjonalna i wygodna:

W nowo wybudowanych mieszkaniach łazienka zazwyczaj traci swoją powierzchnię na rzecz salonu aneksem kuchennym. W związku z tym łazienki i często też sypialnie stają się coraz mniejsze i bardziej kompaktowe. Zaplanowanie przestrzeni w małym pomieszczeniu wymaga więc dobrego pomysłu, aby pozostało ono funkcjonalne, a my nie musimy przy tym rezygnować z komfortu i wygody.

Mała łazienka - grzejniki

Urządzając małą łazienkę pamiętajmy, aby zadbać o spójność wystroju oraz ograniczyć ilość sprzętów i mebli łazienkowych, wybierając te najbardziej funkcjonalne.

I tu pojawia się nam kwestia wyboru grzejnika łazienkowego. Odpowiednio dobrany do stylu, funkcji i wielkości łazienki bardzo uatrakcyjni jej wygląd, ale przede wszystkim umożliwi jej wygodne użytkowanie, a także stworzy dodatkową przestrzeń na suszenie ręczników i ubrań przez cały rok.

Pamiętajmy, że nawet w małej łazience czy toalecie grzejnik jest niezbędny. Często w małych pomieszczeniach dobrym rozwiązaniem jest grzejnik tylko elektryczny. Nieduży, ale praktyczny, na przykład z wieszaczkami na ręczniki lub szlafrok.